Děkuju. Píšu proto, že jste.

"Jana je nejen skvělá copywriterka, ale úžasný motivátor a člověk, který mi ukazuje, že všechno je možné. Má nádherný dar jazyka. Proto jsem se na ní obrátila (nejdříve zkusmo) s přetextováním našich textů na webu Kouzlo vůní. Byla jsem tak nadšena, že jsme přidaly další stránky a vrhly se i na můj osobní web. Vřele doporučuji i malým "firmičkám". Jana vám popíše věc očima zákazníka s lehkostí sobě vlastní. Ušetříte spoustu času a bude to dobrá investice." (Michaela Makulová, Simbis.cz)

"Jana Poncarová mi v rozhovoru pro Forum 24 pokládala jiné otázky, než jaké obvykle k podnikání freelancerů dostávám. Moc si téhle spolupráce vážím i proto, že Jana byla jako 100% profík perfektně připravená a přepis rozhovoru jsem měl do druhého dne (!) v mailu k autorizaci. Výsledek si za rámeček rozhodně dám: Nezávislost. Volnost. Svoboda!" (Robert Vlach, podnikatelský poradce)

"Na Janu jsme narazili náhodou a jsme rádi, že jsme ji potkali. Ihned po první zakázce, kterou dodala v rekordně krátkém čase a profesionální podobě, jsme se rozhodli pro dlouhodobou spolupráci." (Pavel Kolář, Svěřenská správa, s.r.o.)

"Jana Poncarová je profesionálka, na kterou se můžu vždy ve všem spolehnout - na kvalitu její práce, na snadnou a rychlou komunikaci, na plnění termínů. Takových lidí není moc a já jsem rád, že právě Jana mi pomáhá s mým projektem." (Tomáš Heran, Urban Vinyl CZ)

"Smekám před vaším umem a talentem, bylo to bleskurychlé a podle mých představ." (Radek Votruba, podnikatelský klub Ambice plus)

"Jana Poncarová je výjimečná copywriterka. Brilantní a přesná, dokáže přesně vystihnout podstatu tématu. Navíc je zcela precizní a texty vám dodá včas nebo dokonce v předstihu. Doporučuji." (MUDr. Monika Sičová)

lánky jsou vydařené. Děkuji za rychlou práci. Jste pohotová!" (Karel Chodora, Jazzindeck.com)

"Naše spolupráce začala na projektu tištěného časopisu Inteligentí budovy v roce 2012, pro který se stala Jana Poncarová výtečnou volbou nejen díky preciznímu přístupu v řízení časopisu z pozice šéfredaktory, ale hlavně vlastním redakčním přínosem v podobě zajímavých a čtivých článků. Nadprůměrné kvality textové prezentace vždy doplněné o kreativní prvky nás přesvědčily využít kvalit autorky také pro další projekty, kde pro nás i naše klienty připravuje textové prezentace různých typů, tvarů i délek. Spolupráci s Janou Poncarovou doporučuji všem, kteří si uvědomují, že dnes (nejen na internetu) je nejdůležitější kvalitní obsah." (Lukáš Smelík, Managing Director, Trade Media International s. r. o.)

S Janou Poncarovou jsem navázal spolupráci a jsem velmi rád, že služby poskytuje právě ona. Díky jejímu přehledu zejména v oblasti stavebnictví a otevřenému pohledu z vnějšku dokáže stylizovat texty do PR článků i pro web velmi věcně, poutavě a čtivě. Dokáže pohotově reagovat a vystihnout můj požadavek jen na základě hesel a bodů, které ji k tématu zašlu. Spolupráce netrvá zatím dlouho, ale je velmi příjemná a na profesionální úrovni. Těším se na další spolupráci, protože díky paní Poncarové se mi pracuje lépe a rychleji." (Roman Štumpf, marketing a podpora prodeje, BETONOVÉ STAVBY – GROUP, s.r.o.)

S paní Poncarovou prebieha stála spolupráca. Dovoľujem si odporučiť jej služby za profesionálne odvedenú prácu, milú komunikáciu, články odovzdané z predstihom a vlastnú tvorivosť a nápady." (Petra Rácová, Sales Consultant, www.trans.eu)

Jana Poncarova's media savvy helped secure major national coverage for my American one-man show. She placed an article with Mlada fronta DNES, got me an 8-minute interview on Czech Television and also placed local media stories. Her event and promotional skills also resulted in large audiences for shows in Plzen and Domazlice. I highly recommend her work. She is the reason why I am now networked across the Czech Republic, increasing my exposure exponentially." (Patrick Dewane, autor a herec)

Rozumím svému oboru, ale o texty pro své stránky jsem chtěl požádat někoho, kdo se tím živí. Přes počáteční obavy, jestli bude dodaný text na odborné úrovni, jsem s výsledkem maximálně spokojen. Každý ať dělá to, čemu rozumí a firma Jany Poncarové je bezesporu profesionálem ve svém oboru.“ (Milan Kulhánek, www.montaz-dvere-podlahy.cz)

S paní Poncarovou spolupracuji od října 2011. Nejprve jsem ji požádala o napsání PR článků. Protože jsem s nimi byla velice spokojená, rozhodla jsem se, že využiji i další služby, které paní Poncarová nabízí. Požádala jsem jí proto o vytvoření a správu facebookové stránky a napsání textů na web. Kromě toho mi radí v oblasti SEO optimalizace a internetového marketingu. S paní Poncarovou je opravdu úžasná spolupráce. Vždy velice ochotně a rychle napíše a zařídí vše, co je potřeba. Její články a texty jsou velice zajímavé a výstižné." (Helena Smolová, www.smolicek.com)

Přečtete si moji práci

 • Webu soukromého leteckého dopravce - Aeropartner.cz
 • PR článek pro Hospodářské noviny.
 • PR články pro výrobce krbů - BeF Home
 • Texty pro e-shop a blog o designových hračkáchUrban vinyl
 • Spolupráce na textech pro Českou spořitelnu - web Velkémožnosti.cz
 • Odborné články o stavebním materiálu pro společnost BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o.
 • PR články pro e-shop prodávající repliky zbraní - Kanony.cz
 • Odborné články a rozhovory s manažery průmyslových podniků pro časopis Průmysl Dnes/Priemysel Dnes
 • Odborné články z oblasti vytápění a dřevostaveb pro magazín Dřevostavitel.cz
 • Odborné články z oblasti dopravy pro společnost Trans.eu
 • Články o módě pro magazín Mary-moda.cz
 • Copywriting - tvorba textů pro e-shop Elektro-obojky.cz
 • Články pro magazín o výcviku psů
 • Články a blogové příspěvy o svatbách v zahraničí
 • Články o bydlení a realitách pro magazín o bydlení Bydleme.cz
 • Články o úsporách energií a stavebnictví pro magazín Poradce.cz
 • Články o úsporách energií, cenách elektřiny a plynu pro magazín TopSrovnání.cz