Děkuju. Píšu proto, že jste.

"Jana je nejlepší copywriterka, jakou jsem za poslední dobu potkala. Precizně připravené články odevzdává před termínem. Na čem se domluvíme, to splní. Pracujeme společně na několika projektech. Během naší spolupráce jsem pochopila, že Jana by napsala téměř o čemkoliv. A vás by to rozesmálo, rozplakalo nebo obohatilo o nové informace a pohled. Janě a jejímu psaní zkrátka uvěříte."(Míša Matanelli, LadyVirtual.cz)

"S Janou jsme spolupracovali na přípravě knihy Dýšina a golf v proměnách času. Pomáhá nám psát firemní články a tiskové zprávy. Oceňuju rychlou komunikaci a včasné dodání textů." (Ivan Hlaváček, jednatel společnosti InterCora)

"Jana je nejen skvělá copywriterka, ale úžasný motivátor a člověk, který mi ukazuje, že všechno je možné. Má nádherný dar jazyka. Proto jsem se na ní obrátila (nejdříve zkusmo) s přetextováním našich textů na webu Kouzlo vůní. Byla jsem tak nadšena, že jsme přidaly další stránky a vrhly se i na můj osobní web. Vřele doporučuji i malým "firmičkám". Jana vám popíše věc očima zákazníka s lehkostí sobě vlastní. Ušetříte spoustu času a bude to dobrá investice." (Michaela Makulová, Simbis.cz)

"Jana Poncarová mi v rozhovoru pro Forum 24 pokládala jiné otázky, než jaké obvykle k podnikání freelancerů dostávám. Moc si téhle spolupráce vážím i proto, že Jana byla jako 100% profík perfektně připravená a přepis rozhovoru jsem měl do druhého dne (!) v mailu k autorizaci. Výsledek si za rámeček rozhodně dám: Nezávislost. Volnost. Svoboda!" (Robert Vlach, podnikatelský poradce)

"Na Janu jsme narazili náhodou a jsme rádi, že jsme ji potkali. Ihned po první zakázce, kterou dodala v rekordně krátkém čase a profesionální podobě, jsme se rozhodli pro dlouhodobou spolupráci." (Pavel Kolář, Svěřenská správa, s.r.o.)

"Jana Poncarová je profesionálka, na kterou se můžu vždy ve všem spolehnout - na kvalitu její práce, na snadnou a rychlou komunikaci, na plnění termínů. Takových lidí není moc a já jsem rád, že právě Jana mi pomáhá s mým projektem." (Tomáš Heran, Urban Vinyl CZ)

"Smekám před vaším umem a talentem, bylo to bleskurychlé a podle mých představ." (Radek Votruba, podnikatelský klub Ambice plus)

"Jana Poncarová je výjimečná copywriterka. Brilantní a přesná, dokáže přesně vystihnout podstatu tématu. Navíc je zcela precizní a texty vám dodá včas nebo dokonce v předstihu. Doporučuji." (MUDr. Monika Sičová)

lánky jsou vydařené. Děkuji za rychlou práci. Jste pohotová!" (Karel Chodora, Jazzindeck.com)

"Naše spolupráce začala na projektu tištěného časopisu Inteligentí budovy v roce 2012, pro který se stala Jana Poncarová výtečnou volbou nejen díky preciznímu přístupu v řízení časopisu z pozice šéfredaktory, ale hlavně vlastním redakčním přínosem v podobě zajímavých a čtivých článků. Nadprůměrné kvality textové prezentace vždy doplněné o kreativní prvky nás přesvědčily využít kvalit autorky také pro další projekty, kde pro nás i naše klienty připravuje textové prezentace různých typů, tvarů i délek. Spolupráci s Janou Poncarovou doporučuji všem, kteří si uvědomují, že dnes (nejen na internetu) je nejdůležitější kvalitní obsah." (Lukáš Smelík, Managing Director, Trade Media International s. r. o.)

S Janou Poncarovou jsem navázal spolupráci a jsem velmi rád, že služby poskytuje právě ona. Díky jejímu přehledu zejména v oblasti stavebnictví a otevřenému pohledu z vnějšku dokáže stylizovat texty do PR článků i pro web velmi věcně, poutavě a čtivě. Dokáže pohotově reagovat a vystihnout můj požadavek jen na základě hesel a bodů, které ji k tématu zašlu. Spolupráce netrvá zatím dlouho, ale je velmi příjemná a na profesionální úrovni. Těším se na další spolupráci, protože díky paní Poncarové se mi pracuje lépe a rychleji." (Roman Štumpf, marketing a podpora prodeje, BETONOVÉ STAVBY – GROUP, s.r.o.)

S paní Poncarovou prebieha stála spolupráca. Dovoľujem si odporučiť jej služby za profesionálne odvedenú prácu, milú komunikáciu, články odovzdané z predstihom a vlastnú tvorivosť a nápady." (Petra Rácová, Sales Consultant, www.trans.eu)

Jana Poncarova's media savvy helped secure major national coverage for my American one-man show. She placed an article with Mlada fronta DNES, got me an 8-minute interview on Czech Television and also placed local media stories. Her event and promotional skills also resulted in large audiences for shows in Plzen and Domazlice. I highly recommend her work. She is the reason why I am now networked across the Czech Republic, increasing my exposure exponentially." (Patrick Dewane, autor a herec)

Rozumím svému oboru, ale o texty pro své stránky jsem chtěl požádat někoho, kdo se tím živí. Přes počáteční obavy, jestli bude dodaný text na odborné úrovni, jsem s výsledkem maximálně spokojen. Každý ať dělá to, čemu rozumí a firma Jany Poncarové je bezesporu profesionálem ve svém oboru.“ (Milan Kulhánek, www.montaz-dvere-podlahy.cz)

S paní Poncarovou spolupracuji od října 2011. Nejprve jsem ji požádala o napsání PR článků. Protože jsem s nimi byla velice spokojená, rozhodla jsem se, že využiji i další služby, které paní Poncarová nabízí. Požádala jsem jí proto o vytvoření a správu facebookové stránky a napsání textů na web. Kromě toho mi radí v oblasti SEO optimalizace a internetového marketingu. S paní Poncarovou je opravdu úžasná spolupráce. Vždy velice ochotně a rychle napíše a zařídí vše, co je potřeba. Její články a texty jsou velice zajímavé a výstižné." (Helena Smolová, www.smolicek.com)

Přečtete si moji práci

 • Webu soukromého leteckého dopravce - Aeropartner.cz
 • PR článek pro Hospodářské noviny.
 • PR články pro výrobce krbů - BeF Home
 • Texty pro e-shop a blog o designových hračkáchUrban vinyl
 • Spolupráce na textech pro Českou spořitelnu - web Velkémožnosti.cz
 • Odborné články o stavebním materiálu pro společnost BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o.
 • PR články pro e-shop prodávající repliky zbraní - Kanony.cz
 • Odborné články a rozhovory s manažery průmyslových podniků pro časopis Průmysl Dnes/Priemysel Dnes
 • Odborné články z oblasti vytápění a dřevostaveb pro magazín Dřevostavitel.cz
 • Odborné články z oblasti dopravy pro společnost Trans.eu
 • Články o módě pro magazín Mary-moda.cz
 • Copywriting - tvorba textů pro e-shop Elektro-obojky.cz
 • Články pro magazín o výcviku psů
 • Články a blogové příspěvy o svatbách v zahraničí
 • Články o bydlení a realitách pro magazín o bydlení Bydleme.cz
 • Články o úsporách energií a stavebnictví pro magazín Poradce.cz
 • Články o úsporách energií, cenách elektřiny a plynu pro magazín TopSrovnání.cz