Seminář copywritingu pro podnikatele - Plzeň

Seminář copywritingu pro podnikatele - Plzeň

22. duben 2014  Office

Jak psát firemní webové stránky, aktuality nebo vést firemní blog? Nejen to probereme na semináři pro podnikatele v Plzni.

Seminář copywritingu pro podnikatele - PlzeňSeminář copywritingu pro podnikatele - Plzeň

Srdečně Vás zveme na seminář copywritingu Jak psát firemní web nebo blog a být vidět na internetu, který se uskuteční 10. června v Plzni.

Internetový marketing patří ke klíčovým obchodním strategiím řady úspěšných firem. Jeho součástí je copywriting, tedy tvorba textu pro webové stránky nebo blogy.

Anotace kurzu:

Kurz copywritingu vás provede zásadami, které byste měli při psaní textu pro web dodržovat. Zaměříme se také na to, jak text využít při internetovém marketingu.

Obsah kurzu:

  • Teoretická část: Hlavní zásady copywritingu, klíčová slova, nadpisy a podnadpisy, zvýraznění nebo členění textu, časté chyby, jak si poradit se SEO, jak psát aktualitu nebo vést firemní blog, jak se prostřednictvím textu prezentovat na sociálních sítích.
  • Praktická část: Procvičíme si tvorbu nadpisů, ukážeme si, jak zjistit hledanost klíčových slov, zkusíme vymyslet vlastní text, který bude psaný podle zásad copywritingu. Podíváme se na to, jaké chyby se v praxi nejčastěji objevují.

Seminář pořádá Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje. Přihlášky zasílejte na cizkova@rhkpk.cz.

Autor Office

Autor: Office


[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

Čtěte také...

Pozvánka: Seminář copywritingu

Pozvánka: Seminář copywritingu

Seminář o copywritingu a prezentaci na internetu proběhne už 24. března. Připravila jsem ho pro vás ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Plzeňského kraje.

Kurz copywritingu v Plzni

Kurz copywritingu v Plzni

Kurz copywritingu a psaní textů pro web je konečně v Plzni.


Trendy v copywritingu, které vyšperkují váš web

Trendy v copywritingu, které vyšperkují váš web

Letos se budou nosit ponožky v sandálech. Návrháři je ukázali na módních molech. Svůj web ale oblečte do modelů, které jsou opravdu sexy. Ukážu vám 6 trendů v copywritingu, které v roce 2017 vyšperkují váš web.

Dobrý popisek pro e-shop zvýší vaše prodeje

Dobrý popisek pro e-shop zvýší vaše prodeje

Máte e-shop? Vedle fotky rozhoduje i popisek. Buďte originální. Jak napsat dobrý popisek produktu, abyste ho prodali?