Mediální zastoupení a organizace one-man-show Accidental Hero

Mediální zastoupení a organizace one-man-show Accidental Hero

19. květen 2014  Office

Někdy z pracovních kontaktů vznikají přátelství, jindy se přátelství vyvine i v pracovní vztah. Pana Patricka Dewana jsem potkala před dvěma lety při jeho návštěvě v Plzni. Ohromila mě jeho one man show, která je plná emocí.

Mediální zastoupení a organizace one-man-show Accidental HeroMediální zastoupení a organizace one-man-show Accidental Hero

Někdy z pracovních kontaktů vznikají přátelství, jindy se přátelství vyvine i v pracovní vztah. Pana Patricka Dewana jsem potkala před dvěma lety při jeho návštěvě v Plzni. Ohromila mě jeho one man show, která je plná emocí. Chvíli se smějete, chvíli pláčete.

Ve svém představení vypráví příběh svého dědečka, podplukovníka americké armády Matta Konopa, který prochází válečným tažením od břehů Normandie a přes Německo se dostává až do západních Čech. Zde nachází své české kořeny, poznává svoji identitu a to mu proměňuje život…

Ve spolupráci s plzeňskou radnicí se nám podařilo uspořádat představení i letos. Velký klub plzeňské radnice byl plný. Když se Patrick Dewane, autor celé show i jediný herec, uklonil, publikum vstalo a horlivě tleskalo. Ta nejlepší odměna, kterou si herec vůbec může přát.

A odehráním představení nic neskončilo, naopak. Patrick Dewane se vydal do Domažlic po stopách svého dědečka. Náhoda a Osud mu přály. Setkal se s mužem, kterému se podplukovník Konop podepsal na fotografii, při jedné ze svých návštěv v roce 1979. Potkal ženu, která mu připravovala palačinky. Další kousky do mozaiky neuvěřitelných lidských příběhů.

Ačkoli jsme celou show i mediální zastoupení připravovali na dálku přes Atlantik, povedlo se. Tisková zpráva zaujala řadu českých médií a pan Patrick Dewane byl dokonce pozván do České televize, aby představil příběh svého dědečka a pozval diváky na svoje představení.

Velice Patrickovi děkuji za hodnocení naší spolupráce a těším se na příští rok!

„Jana Poncarova's media savvy helped secure major national coverage for my American one-man show. She placed an article with DNES, got me an 8-minute interview on Czech Television and also placed local media stories. Her event and promotional skills also resulted in large audiences for shows in Plzen and Domazlice. I highly recommend her work. She is the reason why I am now networked across the Czech Republic, increasing my exposure exponentially."

Patrick Dewane

Autor Office

Autor: Office


[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

Čtěte také...

Jak vydat e-book?

Jak vydat e-book?

S elektronickými knihami se roztrhl pytel. Prodávají úspěch, rady nebo zábavu. Pohráváte si s myšlenkou, že také vydáte e-book? Tak ho konečně napište!

Jak napsat dobrou tiskovou zprávu?

Jak napsat dobrou tiskovou zprávu?

Dobrá tisková zpráva se pozná snadno: objeví se v médiích. Novinářům každý den přijde několik tiskových zpráv. Ta vaše musí být proto jedinečná, sdělovat podstatné a hlavně – šetřit čas.


Děkuju. Píšu proto, že jste.

Reference tvorba článků a copywriting.