Jak na vás působí texty na webu?

Jak na vás působí texty na webu?

18. leden 2016  Jana Poncarová

S textem na internetu se setkáváme každý den. Ať už hledáme novinky ze společenského života, zjišťujeme aktuální počasí, hledáme nový mobilní telefon nebo objednáváme zájezd do zahraničí. Jak na vás texty působí? Položili jste si někdy tuto otázku? Pomozte nám na ni najít odpověď a věnujte, prosíme, chvilku času našemu průzkumu. Možná vás přivede k zamyšlení a budete texty na webu vnímat trochu jinak.

Jak na vás působí texty na webu?Jak na vás působí texty na webu?

[Nahoru ↑]


Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

Čtěte také...

Tahle slova z webu radši smažte

Tahle slova z webu radši smažte

Doba, kdy se firemní weby chlubily cizími slovy a korporátními pojmy, jsou díkybohu pryč. Podniky se otvírají lidem. Vrací se k přirozenosti. Je dobré začít právě na webových stránkách.

Jak napsat dobrou tiskovou zprávu?

Jak napsat dobrou tiskovou zprávu?

Dobrá tisková zpráva se pozná snadno: objeví se v médiích. Novinářům každý den přijde několik tiskových zpráv. Ta vaše musí být proto jedinečná, sdělovat podstatné a hlavně – šetřit čas.


Jak vydat e-book?

Jak vydat e-book?

S elektronickými knihami se roztrhl pytel. Prodávají úspěch, rady nebo zábavu. Pohráváte si s myšlenkou, že také vydáte e-book? Tak ho konečně napište!

Jak se psala reklama ve 40. letech?

Jak se psala reklama ve 40. letech?

Když jsem si včera večer u hrnku horkého kakaa prohlížela časopis Eva, nostalgicky jsem se usmívala nad dobovými reklamními texty. Už tenkrát je dobře uměla třeba značka Baťa nebo Tatra. Tak nohy nahoru, zapomeňte na práci a podívejte se na „copy pro pamětníky“.